• +38 067 383 10 70
  • +38 050 825 45 52

Кошик

  • Українська
  • Русский

Дивовижна довговічність

Дізнайтеся про особливості лінійки сокир Fiskars, відмічені нагородою

Детальніше...

Потрібен секатор?

Новинка від Fiskars площинний секатор SmartFit ™ вам допоможе

Детальніше...

Ви початківець садівник?

Нова серія гілкорізів SingleStep™ допоможе вам у роботі

Детальніше...

Fiskars Edge

Широкий асортимент ножів для будь-яких завдань на кухні

Детальніше...

Інтернет магазин Fiskars (Фіскарс) Україна

Інструменти для будинку, саду та побуту всесвітньо відомої торгової марки Fiskars (Фіскарс) - це надійна якість найвищого рівня, сучасні технології виробництва, що відповідають світовим стандартам, і простий, зручний у використанні ергономічний дизайн, з Фінляндії для вас.

Вже 360 років компанія Fiskars (Фіскарс) є провідним виробником відмінних товарів для забезпечення повсякдневного затишку на вашій кухні, на вашій грядці і в саду, незамінних для кемпінгу та активного відпочинку. Інструменти Fiskars (Фіскарс) стануть в нагоді як ремісникам і садівникам, так і простим домогосподаркам і автомобілістам.

Найширший асортимент споживчих товарів компанії Fiskars (Фіскарс) відомий своєю багатофункціональністю та довговічністю, це унікальний тандем практичності і одночасно естетичної привабливості виробів.

Кухонне приладдя, ріжучі вироби, інструменти для обробки землі та догляду за рослинами компанії Fiskars (Фіскарс) ви можете легко купити в нашому інтернет-магазині, та отримати безкоштовну доставку в будь-яку точку України.

Купуючи товари торгової марки Fiskars (Фіскарс) ви отримуєте якісні вироби, які прослужать вам довгі роки, по найдемократичнішій ціні.